• Detail firmy

Modré z nebe s.r.o.

Základní popis

Specializovaný minigolf e-shop nabízí potřeby pro zahradní minigolf, minigolfové sady, minigolfové dráhy, minigolfové hole, minigolfové překážky, minigolfové míčky - díky nimž si můžete vytvořit vlastní minigolfové hřiště kdekoli chcete.

Adresa

Jana Nohy 1237
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25052977
DIČ:  CZ25052977
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Minigolfové překážky a jamky.

Kontaktní údaje

E-mail: remek.t@hlavolamy.cz
WWW: www.myminigolf.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Remek - Generální ředitel

Telefon: +420 317 728 144
Mobil: +420 737 230 293
E-mail: remek.t@hlavolamy.cz
Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.