• Detail firmy

MODERNÍ BYT INTERIÉR STUDIO

Základní popis

Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku. Navrhneme a vyrobíme moderní kuchyně, obývací sestavy, ložnice, šatní skříně nebo jídelní stoly a židle. Návrhy a realizace interiérů zajišťujeme včetně vestavěných spotřebičů.

Adresa

Sladkovského 359
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66808600
DIČ:  CZ6301270547
Rok založení:  2003
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na zakázku Pardubice

Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku v Pardubicích a okolí. Zajistíme výrobu nábytku na zakázku dle individuálních požadavků s důrazem na kvalitu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 655 286
Mobil: +420 603 549 975
E-mail: p.makes@tiscali.cz
E-mail: p.makes@modernibyt.com
WWW: www.modernibyt.com

Kontaktní osoba

Ing Petr Makeš - Majitel

Další firmy v oboru

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.