• Detail firmy

Modely aut, s.r.o.

Základní popis

Náš eshop sa zameriava na predaj zberateľských modelov aut. V našej ponuke nájdete modely známych značiek prevažne z bývalého ZSSR a Ruska.

Adresa

Bouřilova 1104/6
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24801054

Výrobky, činnosti

Sběratelství a starožitnosti

Náš internetový eshop www.automodels.cz sa zameriava na predaj zberateľských modelov aut. V našej ponuke nájdete modely známych značiek prevažne z bývalého ZSSR a Ruska.

Kontaktní údaje

E-mail: automodels@seznam.cz
WWW: www.automodels.cz/

Kontaktní osoba

Alex Denysov

Mobil: +420 775 900 674
E-mail: automodels@seznam.cz

Oleksiy Denysov - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Ivo Lešner

Zabýváme se prodejem a dovozem staršího, starožitného, ale i moderního nábytku ze Švýcarska. Nabízíme také prodej použitého nábytku z tuzemska. Dodáváme komody a vitríny, stoly a stolky, jídelní sestavy, použitý kancelářský nábytek, židle a skříně. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky. Dovážíme také bytové doplňky, dětský a zahradní nábytek. Zakoupené zboží, po dohodě, dovezeme.