• Detail firmy

MOD elektronik, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej výherních hracích automatů a náhradních dílů. Reklamní činnost zaměřená na velkoformátový tisk. Výroba a prodej GPS záznamníků trasy letu pro modeláře.

Adresa

Bělisko 1349
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27676552

Výrobky, činnosti

Platební terminály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 617 413
Fax: +420 566 617 413
E-mail: firma@mod-elektro.cz
WWW: www.modelektronik.com/shop

Kontaktní osoba

Jiří Modrák - Jednatel

Mobil: +420 602 511 708
E-mail: firma@mod-elektro.cz
Další firmy v oboru

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.