• Detail firmy

MOBIL POHOTOVOST s.r.o.

Základní popis

Maloobchodní síť prodejen mobilních telefonů a příslušenství. Nabízíme prodej nových i použitých telefonů, odkup telefonů a notebooků.

Adresa

U Nového Suchdola 140/32
160 00 Praha 6 - Sedlec

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26705851
DIČ:  CZ26705851

Výrobky, činnosti

Prodej mobilních telefonů a příslušenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 055 005
E-mail: ostrava@mp.cz
WWW: www.mp.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hřivňacký - Jednatel

Další firmy v oboru

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.