• Detail firmy

MOBATEL spol. s r.o.

Základní popis

Naše společnost však nenabízí pouze připojení k internetu. Dále poskytujeme správu počítačových sítí včetně poradaneství, prodej SOFTWARE a HARDWARE.

Adresa

Královo Pole
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01516647
  • Služby

Výrobky, činnosti

Připojení k internetu

poskytování - připojení k internetu - IP telefonie - mediální služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@mobatel.cz
WWW: www.mobatel.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Baláč - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 775 077 109
Další firmy v oboru

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.