• Detail firmy

MN VISUAL CZ, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme koupelnové studio. Provádíme 3D grafické návrhy. Nabízíme i kladecí plány, okótované půdorysy i seznamy množství použitého materiálu

Adresa

V Oleškách 184/2
783 35 Skrbeň

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27833861

Výrobky, činnosti

Koupelnové studio

Kontaktní údaje

E-mail: info@mnvisual.cz
WWW: www.mnvisual.cz

Kontaktní osoba

Lenka Mertová - Jednatel

Mobil: +420 603 214 254
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.