• Detail firmy

MM obuv spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme dámskou, pánskou a dětskou obuv, i nadměrnou obuv. Dále také společenskou, sportovní a vycházkovou obuv výše uvedených značek.

Adresa

Opatovská 874/25
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27182339
DIČ:  CZ27182339

Výrobky, činnosti

Dámská, pánská, dětská obuv

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 913 824
Mobil: +420 608 866 230
E-mail: info@mmobuv.cz
WWW: www.mmobuv.cz

Kontaktní osoba

Miloslava Menclová - Jednatel

Martina Kaiserová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.