• Detail firmy

MM Fasády s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní dodávky novostaveb, rekonstrukce stávajících objektů, zateplování fasád, malířské práce, sádrokartonářské práce aj.

Adresa

Kostická 112/4
691 53 Tvrdonice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29216087

Výrobky, činnosti

Novostavby

Kontaktní údaje

Fax: +420 519 339 194
E-mail: info@mm-fasady.cz
WWW: www.mm-fasady.cz

Kontaktní osoba

Milan Maška - Majitel

Telefon: +420 519 339 194
E-mail: info@mm-fasady.cz
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.