• Detail firmy

MKZ STROJE, s.r.o.

Základní popis

MKZ Stroje:půjčovna a prodejna nafukovacích atrakcí a dalšího párty vybavení,pronájem obytných vozů,karavanů a přívěsů,půjčovna a pronájem střešních boxů a nosičů kol,moderně vybavený pneuservis se skladovými zásobami pneumatik

Adresa

Jamská 1670/30
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28966392
  • Služby

Výrobky, činnosti

Půjčujeme aquazorbing

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 290 247
E-mail: info@mkzstroje.cz
WWW: mkzstroje.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Michelfeit - Jednatel

Zdeněk Michelfeit - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba

Věnujeme se zakázkové výrobě přívěsných vozíků. Náš výrobní program zahrnuje přívěsy do 1,8t, přívěsy do 3,5t, přívěsy pro osobní automobily, realizujeme rovněž nástavby a přestavby vozíků. Dodáváme veškeré příslušenství i náhradní díly a v neposlední řadě zajišťujeme kompletní servis přívěsů. Požadavky zákazníků řešíme individuálně. Neváhejte se na nás obrátit.

Marek Bortlík - TO.MA.

Zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných briket a pelet. Dodáváme brikety a pelety pro všechny druhy topení na dřevo - pro automatické kotle, kachlová kamna, kuchyňské sporáky nebo otevřené krby. Zajišťujeme hostinskou činnost, pořádáme oslavy, svatby, zábavy nebo plesy.

GS GLOBAL SERVIS spol. s r.o.

Vyrábíme technologie a technologické celky pro mlékárenský a potravinářský průmysl. Zajišťujeme technickou a projektovou přípravu, dodávku a montáž technologických zařízení, výrobních linek a nerezových rozvodů potrubí. Zabýváme se také následnou elektroinstalací, měřením a regulací.