• Detail firmy

mkservis

Základní popis

Provádíme montáže, zapojení, nastavení a servis pohonů pro garážová vrata, posuvné brány, křídlové brány. Montáže závor, garážových vrat. Prodej pohonů a příslušenství firmy FAAC.

Adresa

Suchý vršek 2117/10
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48020362

Výrobky, činnosti

Provádíme montáže, zapojení, nastavení a servis

Provádíme montáže, zapojení, nastavení a servis pohonů pro garážová vrata, posuvné brány, křídlové brány. Montáže závor, garážových vrat. Prodej pohon

Kontaktní údaje

E-mail: mkservis.praha@gmail.com
WWW: www.mkservis.net

Kontaktní osoba

Martin Kočí - Majitel

Mobil: 739 655 077
Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.