• Detail firmy

MKM - výškové a stavební práce, s.r.o.

Základní popis

Stavební společnost se zabývá výstavbou rodinných domů a bytů. Zajišťuje rekonstrukce bytů, historických domů. Provádí veškeré řemeslné práce

Adresa

Huzová 27
783 13 Štěpánov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27811956

Výrobky, činnosti

Výstavba a rekonstrukce

Stavební společnost se zabývá výstavbou rodinných domů a bytů. Zajišťuje rekonstrukce bytů, historických domů. Provádí veškeré řemeslné práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 009 248
Fax: +420 296 785 926
E-mail: info@mkm-up.cz
WWW: www.mkm-up.cz

Kontaktní osoba

Michal Pluháček - Jednatel

Karel Bejšovec - Jednatel

Michal Brückner - Jednatel

Další firmy v oboru

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.