• Detail firmy

MKM konsorcium

Základní popis

Nabízíme elektrotechnická zařízení a stroje,Vyrábíme elektrické a speciální rozvaděče,Řídicí systémy a řídicí jednotky,Zajišťujeme konzultace a poradenství

Adresa

Březina 17
666 01 Březina

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62168231

Výrobky, činnosti

Nabízíme elektrotechnická zařízení a stroje

systémy řízení a automatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 410 545
Telefon: +420 549 410 579
Fax: +420 549 410 542
E-mail: info@mkm-konsorcium.cz
WWW: www.mkm-konsorcium.cz

Kontaktní osoba

ing. Dušan Malášek - Jednatel

Mobil: +420 603 210 890

Ing. Petr Kolařík - Jednatel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.