• Detail firmy

MKF MEDEA s.r.o.

Základní popis

realizace - velkoformátová reklama - billboardy - reklama na LED obrazovkách zajištění - tisk

Adresa

Ke Štvanici 379/6
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24136701
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklama, tisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 403 555
E-mail: mkfmedea@mkfmedea.eu
E-mail: info@mkfmedea.eu
WWW: www.mkfmedea.eu
WWW: www.mkfmedea.com
WWW: www.mkfmedea.cz

Kontaktní osoba

Martin Frolík - Jednatel

MAREK HORČIC - Jednatel

Ing. Milan Kmetík - Jednatel

Mobil: +420 775 403 555
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.