• Detail firmy

MKC trading, s.r.o

Základní popis

Zabýváme se aplikacemi ze skla Lacobel. Vyrábíme skleněné dveře na zakázku do standartních kovových nebo dřevěných zárubní.

Adresa

Pod Skalkou 17
751 24 Přerov II - Předmostí

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28362632

Výrobky, činnosti

Broušení a leštění specifickou technologií.

Kontaktní údaje

E-mail: mkctrading@mkctrading.cz

Kontaktní osoba

Michal Kosatík - Jednatel

Mobil: +421 722 914 421
E-mail: mkctrading@mkctrading.cz
WWW: www.mkctrading.cz/kontakt.html
Další firmy v oboru

TOPTHERM, s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je kovoobrábění a povrchové úpravy kovů. Provádíme CNC obrábění, soustružení, frézování, svařování, lisování plechů do tloušťky 0,8 (tonáž lisů 400 t tažné síly), drátové řezání a povrchové úpravy, jako je lakování, omílání či kalení. Vyrábíme nástroje na zakázku. Většinu našich produktů vyvážíme do zemí EU, některé naše výrobky naleznete i v Austrálii.

Firma Usługowo-Handlowa "GOLEŃ" Golewski Tomasz

Vyrábíme objednávky pro firmy stavební bytové a individuální klienty. Vyrábíme standardní a individuálních požadavků zákazníka s přihlédnutím barvy, rozměry a další charakteristiky. Snažíme se zajistit, aby náš klient byl spokojený a naše výrobky byl jedinečný. Také jsme uměleckého kovářství.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.