• Detail firmy

MK software, s.r.o.

Základní popis

programování internetových a intranetových aplikací, zákaznických systémů, reklamě a marketingu. Našim zákazníkům poskytujeme individuální a profesionální přístup, poradenství a stálou technickou podporu. Naše kancelář je v Plzni, ale pracujeme pro

Adresa

Brojova 16
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28027256

Výrobky, činnosti

programování internetových a intranetových aplikac

programování internetových a intranetových aplikací, zákaznických systémů, reklamě a marketingu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 449 775
E-mail: info@mkweb.cz

Kontaktní osoba

Miloš Kotek - Jednatel

Mobil: +420 603 157 015
E-mail: kotek@mkweb.cz
Další firmy v oboru

Ing. Ladislav Lener - SW CONSULT

Poskytujeme opravy výpočetní a kancelářské elektrotechniky. Provádíme správu počítačových sítí včetně instalace a servisu počítačů a dalších zařízení. Zajistíme kvalitní správu dat a další služby dle požadavků zákazníků. Kontaktujte nás pro veškeré informace. Rádi Vám vyjdeme vstříc. Záleží nám na Vaší spokojenosti. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací. Distribuujeme a vyvíjíme programové systémy WinElco ERP, WinElco Odbyt, Elco Industry IS, Elco Helpdesk určené pro zpracování firemních dat a řízení interních firemních procesů.