• Detail firmy

MK koupelny - interiéry, spol. s r.o.

Základní popis

Koupelnové studio a kamenná prodejna nabízí mimo jiné i provádění rekonstrukcí bytového jádra a koupelen. Návrhy interiérů a pokládky podlah. Výroba a montáž kuchyňských linek. Výroba kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku.

Adresa

Panenská 619
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27969622

Výrobky, činnosti

Koupelnové studio a kamenná prodejna

Koupelnové studio a kamenná prodejna nabízí mimo jiné i provádění rekonstrukcí bytového jádra a koupelen. Návrhy interiérů a pokládky podlah.

Kontaktní údaje

Telefon: 373 721 313
E-mail: info@mkkoupelny.cz
WWW: www.mkkoupelny.cz

Kontaktní osoba

Milan Krčmář - Jednatel

Mobil: 605 233 983
Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

MILAN KUBÁT

Zabýváme se výrobou kompletního interiérového i zahradního nábytku. Nabízíme schodiště, okna, dveře, altány, přístřešky, venkovní terasy či srubový nábytek. Garantujeme vysoce kvalitní služby za velice rozumné ceny.