• Detail firmy

MK kompresory s.r.o.

Základní popis

Společnost MK kompresory s.r.o. je firma z okolí Českých Budějovice, která se specializuje na servis kompresorů a zařízení značky Atlas Copco.

Adresa

Střížov 99
374 01 Střížov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03123014
DIČ:  CZ03123014
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis kompresorů

Společnost MK kompresory s.r.o. je firma z okolí Českých Budějovice, která se specializuje na servis kompresorů a zařízení značky Atlas Copco.

Kontaktní údaje

E-mail: lukas@lejsek.org
WWW: mkkompresory.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Lejsek

Mobil: +420 774 220 740
E-mail: lukas@lejsek.org

Lukáš Moc - Jednatel

Ondřej Kněžínek - Jednatel

Další firmy v oboru

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

HELTOS a.s.

Naše společnost se specializuje na výrobu stolních a sloupových vrtaček a stojanových a pásových brusek. K vrtačkám a bruskám dodáváme veškeré příslušenství a zajišťujeme jejich následný servis. Opravujeme všechny typy vrtaček a brusek. Technické parametry vyráběných produktů naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.