• Detail firmy

MK Elektro, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej elektronických součástek. Dovoz a vývoz v rámci celého světa. Zajistíme i těžko dostupné součásky a součástky, které se už nevyrábí. Na skladě je asi 10 000 položek, seznam položek je na webových stránkách.

Adresa

Zátiší 513
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25864475
DIČ:  CZ25864475
  • Velkoobchod
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Elektronické součástky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 654 412
Mobil: +420 725 611 899
E-mail: mkelektro@mkelektro.com
WWW: www.mkelektro.com

Kontaktní osoba

Karel Matocha - Jednatel

Mobil: +420 725 611 899
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART-EL J. Kościuch i Wspólnicy - Spółka Jawna

Firma se zabývá prodejem elektrických zařízení. Dynamický rozvoj společnosti přispěl k vytvoření nových míst. Je charakterizována tím, integrity, pečlivost a přesnost. Výrobky mají stálý přísun. My m.in zákazníkům poradit při výběru lamp a senzorů. Budeme přizpůsobit naši nabídku na individuální potřeby potenciálního zákazníka. Zveme vás ke spolupráci s námi!

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.