• Detail firmy

MK Drive s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje půjčovnu vozů, jako pro podnikání či rekreaci, v ceně vozů je již zahrnuto pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění.

Adresa

Teslova 1129/2B
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29382203
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí kompletní servis v oblasti dopravy svatebčanů. Půjčujeme vozidla s řidičem i bez. Nabízí svezení sportovním vozem Ford Mustang kabriolet bílé barvy, Chevrolet Camaro 2SS, Chevrolet Corvette, Cadillac, jízdy sportovními vozy, atd...

Kontaktní údaje

Fax: +420 597 570 120
ICQ: 698-417-872

Kontaktní osoba

Martin Kniezek - Jednatel

E-mail: kniezek@mkdrive.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.