• Detail firmy

MK Catering s.r.o.

Základní popis

Nabídka cateringových služeb včetně poradenství v oboru, zajištění doprovodných programů, ozvučení akcí a pronájem gastronomického vybavení.

Adresa

Nepomucká 53/118
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26386798
DIČ:  CZ26386798

Výrobky, činnosti

Nabídka cateringových služeb včetně poradenství

zajištění doprovodných programů, ozvučení akcí a pronájem gastronomického vybavení.

Kontaktní údaje

E-mail: MKcatering@seznam.cz
WWW: www.mkcatering.cz

Kontaktní osoba

Marek Kotora - Jednatel

Mobil: +420 608 254 433
E-mail: Marek.Kotora@seznam.cz
Další firmy v oboru

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny! Mezi doplňkové služby patří objednávka občerstvení, široký sortiment, kompletní zajištění akcí. Kontaktuje nás a my přizpůsobíme naše služby Vašim přáním.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

A. C. S. CATERING Plzeň

Poskytujeme kompletní služby v oblasti cateringu. Zajistíme Vaše společenské, sportovní a firemní akce, jako jsou večírky, oslavy, svatby, oslavy narozenin apod. Provozujeme kantýnu a jídelnu v průmyslovém areálu IPPE mezi Kyšicemi a Dýšinou u Plzně. Nabízíme rovněž dovoz teplých jídel.