• Detail firmy

MJH ELEKTRO s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce - průmyslová, bytová elektroinstalace, hromosvody, revize - ruční nářadí, spotřebiče, stroje.

Adresa

Letiny-Kbelnice 17
336 01 Letiny

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28007484
DIČ:  CZ28007484

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontážní práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 121 091
E-mail: info@mjhelektro.cz
WWW: www.mjhelektro.cz

Kontaktní osoba

Marek Heřman - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.