• Detail firmy

MIZERA - STAVBY, a.s.

Základní popis

Stavební firma provádějící demolice, zemní práce, výstavbu komunikací, inženýrských sítí a průmyslových vodohospodářských staveb.

Adresa

Smetanova 1366
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28762070

Výrobky, činnosti

Zemní práce a demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 311 283
E-mail: mizera.m@centrum.cz
WWW: www.mizera-stavby.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Mizera - Předseda představenstva

Mobil: +420 724 321 869

Jaroslav Mizera - Člen představenstva

František Mizera - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.