• Detail firmy

MIVEPO - Miloš Svoboda

Základní popis

Jsme ryze českou firmou a naší hlavní činností je výroba a prodej zdravotních matrací na míru. Zpracování a pořez polyuretanových, polyesterových a latexových pěn.

Adresa

Pomezí 4
569 71 Pomezí

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87530333
DIČ:  CZ8304253320
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba zdravotních matrací a postelí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 720 991
E-mail: mivepo@email.cz
WWW: www.mivepo.cz

Kontaktní osoba

Miloš Svoboda - Majitel

Další firmy v oboru

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.