• Detail firmy

MITRIX INVEST s.r.o.

Základní popis

MITRIX INVEST je personální agentura, která pružně reaguje na požadavky společností a nových ucházečů o zamestnání,čímž se liší od konkurence, aby se krédo oboustrané spokojnosti neslo od samého začátku spolupráce.

Adresa

Nádražní 73
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28491858
DIČ:  CZ28491858

Výrobky, činnosti

personální agentura

Kontaktní údaje

E-mail: info@mitrixinvest.cz
WWW: wwww.mitrixinvest.cz

Kontaktní osoba

Jozef Mitráš - Generální ředitel

Telefon: 720 511 551
E-mail: info@mitrixinvest.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.