• Detail firmy

MITON Previo s.r.o.

Základní popis

Prodáváme on-line hotelový recepční a rezervační systém určený především pro malé a střední hotely, penziony i apartmány

Adresa

Pod Viaduktem 2
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25975234

Výrobky, činnosti

Prodáváme on-line hotelový recepční a rezervační s

ystém určený především pro malé a střední hotely, penziony i apartmány

Kontaktní údaje

Telefon: 251 613 924
Mobil: 777 135 579
Fax: 251 613 924
E-mail: info@previo.cz
WWW: www.previo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Kotas - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.