• Detail firmy

MITEL s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá komunikačními systémy. Nabídka montáží telefonních ústředen a datových sítí, poradenské služby v oblasti telekomunikací, instalace TV/SAT anténních systémů.

Adresa

Dobrušská 1797/1
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25675036
DIČ:  CZ25675036
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- montáž telefonních ústředen a datových sítí, poradenské služby v oblasti telekomunikací, instalace TV/SAT anténních systémů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 323 023
E-mail: info@mitel.cz
E-mail: fakturace@mitel.cz

Kontaktní osoba

Richard Mikeš - Jednatel

Jitka Mikešová - Jednatel

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.