• Detail firmy

MISTIC, spol. s r.o.

Základní popis

Projektování, design a realizace kuchyní a kuchyňských linek značek Gorenje, Lube Cucine a Infini. Projektování a realizace interiérů na klíč.

Adresa

Slezská 2329/136
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63667983

Výrobky, činnosti

Projektování, design a realizace kuchyní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 312 831
Fax: +420 271 735 605
E-mail: info@mistic-interiery.cz
WWW: www.mistic-interiery.cz

Kontaktní osoba

Alida Dedič - Jednatel

Edin Piralič - Jednatel

Mobil: +420 777 024 482
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.