• Detail firmy

MISTAV-CL, s.r.o.

Základní popis

Provádění staveb domů na klíč, rekonstrukcí a oprav rodinných domů, bytů a průmyslových staveb. Nabídka zateplování fasád.

Adresa

Dubice 29
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25485024
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka zateplování fasád.

Provádění staveb domů na klíč, rekonstrukcí a oprav rodinných domů, bytů a průmyslových staveb.

Kontaktní údaje

E-mail: Česká Lípa-Dubice 39, 470 01

Kontaktní osoba

Aleš Michlík - Jednatel

Telefon: +420 487 522 375
Mobil: 737 245 688
E-mail: stavby@mistavcl.cz
WWW: www.mistavcl.cz
Další firmy v oboru

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.