• Detail firmy

MiŠel komplet s.r.o.

Základní popis

Firma Mišelkomplet s.r.o. se zabývá výrobou celoplastových i plechových rozvaděčů

Adresa

Ostřihom 14
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28357442

Výrobky, činnosti

výroba celoplastových i plechových rozvaděčů

Dále silnoproudými i slaboproudými rozvody v novostavbách i stávajících objektech. Navrhujeme fotovoltaické elektrárny na rodinné domy.

Kontaktní údaje

E-mail: miselkomplet@seznam.cz
WWW: www.miselkomplet.sweb....

Kontaktní osoba

Miloš Šedrla - Jednatel

Mobil: +420 737 418 859
Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel