• Detail firmy

MIROZA s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá výrobou a montáží středně velkých ocelových konstrukcí, zábradlí, vrat, plotů, schodišť, zámečnických prvků, sériové práce, atd...

Adresa

Chvatěrubská 364/24
181 00 Praha 8 - Čimice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27360750
DIČ:  CZ27360750
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba a montáž středně velkých ocelových konstrukcí, zábradlí, vrat, plotů, schodišť, zámečnických prvků, sériové práce, strojní zámečnictví včetně povrchové úpravy kovů. Technické poradenství a návrhy vzhledu.

Kontaktní osoba

Stoychev Miroslav Dimitrov - Jednatel

Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.