• Detail firmy

Miroslava Vaverková

Základní popis

Možnost výroby atypického nábytku za použití laminovaných dřevotřískových desek značek Kronospan a EGGER. Nabízíme kování pro posuvné dveře.

Adresa

Jircháře 183/7
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61692581

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: v.studio@seznam.cz
WWW: www.interiery-vaverkova.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Vaverková - Majitel

Mobil: +420 777 162 294
Další firmy v oboru

Spektrum Interier

Specializujeme se na zakázkovou výrobu bytového, kancelářského nábytku, vybavení ordinací, lékáren, restaurací, obchodů a dalších komerčních prostor. Nabízíme komplexní služby v oblasti návrhů interiérů a spolupracujeme s řemeslníky souvisejících oborů. Dbáme na úzkou spolupráci se zákazníkem pro dosažení těch nejlepších výsledků. To co navrhneme dokážeme i za rozumnou cenu zrealizovat.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.