• Detail firmy

Miroslava Romancová

Základní popis

Apartmán, samostatný vchod, 2 pokoje 1DPL pro dva, 1 TRP pro 3, možnost přystýlky, samostatná vybavená kuchyň, sporák,lednice, varná konvice, mikrovlnka. Koupelna,na pokojích Wifi, TV satelit. Parkoviště. odkaz www.ubytovanihluboka.webnode.cz

Adresa

Munice 68
373 41 Munice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15809340
DIČ:  15809340
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování.

Kontaktní údaje

E-mail: m.romancova@seznam.cz
WWW: www.ubytovanihluboka.webnode.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Romancová - Majitel

Mobil: +420 606 853 248
E-mail: m.romancova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.