• Detail firmy

Miroslava Gallová

Základní popis

Internetový prodej potřeb pro modeláž nehtů.

Adresa

Zážlebí 315
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40415201

Výrobky, činnosti

Prodej potřeb pro modelování umělých nehtů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 165 377
E-mail: 2911mp@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Gallová - Majitel

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

QALT Rakovník, spol. s r.o.

Výroba pracích, avivážních, mycích, čisticích a úklidových prostředků. Specializujeme se na výrobu pracích prostředků a aviváží pro děti, nabízíme také ekologicky šetrné výrobky s ochrannou známkou. Dodáváme do obchodních řetězců a do velkoobchodů. Nakupovat můžete také v naší provozovně v Rakovníku, z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu či z našeho firemního auta na domluveném místě.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.