• Detail firmy

Miroslava Češíková

Základní popis

Nabízíme sítotisk, termotisk, sublimaci a flock. Tiskneme na oděvy, dresy, deštníky, hrnky, placky, maturitní stužky a šerpy.

Adresa

Máchova 227
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64819418

Výrobky, činnosti

Reklama

Nabízíme reklamní potisk - sítotisk, termotisk, sublimace, flock.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 633 186
Mobil: +420 739 210 128
E-mail: sigi-sitom@post.cz
WWW: www.sigi-sitom.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Češíková - Jednatel

Mobil: +420 604 455 084
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Fleksograf Marcin Jakóbczyk

Jsme výrobce samolepicích etiket na roli a bílé a barevné, archů, pásky termopřenesení pro tisk etiket. Využitím nejnovějších technologických úspěchů ve výrobním procesu. Náš sortiment je jedinečný a unikátní, že je přátelský k životnímu prostředí tím, že sníží plýtvání na minimum a využití šetrné k životnímu prostředí półsurowców.