• Detail firmy

Miroslava Brzobohatá

Základní popis

Jsme moderní kosmetické a laserovécentrum od roku 1991 a náš tým profesionálů se vždy postará o Vaše pohodlí a dobrý pocit. Těšíme se na Vás !!

Adresa

Malá 536
463 12 Liberec XXV - Vesec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12029602

Výrobky, činnosti

Cévní laser

Rozšířené žilky v obličeji i jinde na těle lze dnes již efektně odstranit speciálním cévním laserem.Zákrok laserové odstranění žilek není bolestivý.

Kontaktní údaje

E-mail: mirka.brzobohata@seznam.cz
WWW: www.salon-freeline.eu

Kontaktní osoba

Miroslava Brzobohatá - Majitel

Mobil: +420 777 932 903
E-mail: mirka.brzobohata@seznam.cz
Další firmy v oboru

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.