• Detail firmy

Miroslav ŽIDŮV

Základní popis

Naše firma se zabývá kovozpracováním a kovovýrobou výrobků jak z běžné oceli, tak i nerezu a dalších kovových materiálů. Mezi naše speciality patří ohýbání plechů na ohraňovacím lise, kde jsme schopni zajistit sériovou výrobu dle Vašich požadavků.

Adresa

Jiřinská 3
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48552011
DIČ:  CZ6905160493
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ohýbání plechu na ohraňovacím lisu

Provádíme ohýbání plechových dílů na ohraňovacích lisech, možnost seriové výroby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 982 148
Mobil: +420 608 982 144
E-mail: nera@nera-kovovyroba.cz
WWW: www.nera-kovovyroba.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Židův - Majitel

Richard Dufek

Další firmy v oboru

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.