• Detail firmy

Miroslav Zeman

Základní popis

Výroba a montáž nábytku na míru v tradičním truhlářství. Nabízíme kvalitní dřevěné výrobky jako skříně, stoly, židle, postele, dveře, kuchyně, schody.

Adresa

Žižkova 405
270 51 Lužná v Čechách

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63808625
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek, dveře, kuchyně - Truhlářství Příbram

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 831 192
E-mail: aedtruhlarstvi@gmail.com
WWW: www.aedtruhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zeman - Majitel

Mobil: +420 606 831 192
E-mail: aedtruhlarstvi@gmail.com
Další firmy v oboru

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.