• Detail firmy

MIROSLAV ZDRUBECKÝ

Základní popis

Nabídka instalatérských a topenářských prací.

Adresa

Zápotoční 14
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12273449
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  17

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 961 298
Mobil: +420 777 111 464
Fax: +420 271 961 304
E-mail: mirzdrub@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zdrubecký - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Topinstal, spol. s r.o.

Zajišťujeme havarijní topenářský servis kotelen a výměníkových stanic. Provádíme výměny a montáže uzavíracích armatur, pojistných ventilů, radiátorů, radiátorových kohoutů, elektroventilů, trojcestných kohoutů, expanzomatů apod. Realizujeme čištění bojlerů a zásobníkových nádrží a kompletní montáže rozvodů vody a topení. Zaměřujeme se na komplexní topenářskou a instalatérskou údržbu objektů.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!