• Detail firmy

Miroslav Zbijovský

Základní popis

Společnost na zakázku zhotoví jakýkoli kus nábytku a to jak ze dřeva přírodního, tak i umělěho, v podobě tzv. laminátových desek.

Adresa

Hraničářská 413/8
733 01 Karviná - Hranice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43967434
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- zakázková výroba typických i atypických kusů nábytku, přírodní dřevo, laminát (DTD - dřevotřískové desky), nábytek do interiéru i exteriéru, atd..

Kontaktní osoba

Miroslav Zbijovský - Majitel

Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.