• Detail firmy

Miroslav Winter

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme opravy motorů, karoserií, autodiagnostiku, údržbu klimatizací a interiérů.

Adresa

Hnězdenská 767/4b
181 00 Praha 8 - Troja

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72945893
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneuservis - podvozek, kola a pneumatiky

Oprava brzd, výměna čepů, výměna tlumičů, oprava a výměna výfuků, celková geometrie podvozku, přezutí pneumatik a kol, oprava pneumatik, uskladnění pneumatik.

Kontaktní údaje

E-mail: mirekwinter@seznam.cz
WWW: www.autoservispraha-8.cz/

Kontaktní osoba

Miroslav Winter - Majitel

Mobil: +420 606 124 282
E-mail: mirekwinter@seznam.cz
Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.