• Detail firmy

Miroslav Vytásek

Základní popis

Společnost Miroslav Vytásek poskytuje zemní a výkopové práce, těžká a nadměrná přeprava, doprava a dovoz sypkých materiálů, odvoz a uložení sutě, zeminy, živice, betonu, železobetonu, dřevěného odpadu, doprava a prodej drceného kameniva, písku ...

Adresa

Havlíčkova 58
783 73 Grygov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42010446
DIČ:  CZ7308045349
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@vytasek.cz
WWW: www.vytasek.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vytásek - Majitel

Telefon: 608 819 263
Další firmy v oboru

C.B.K. - Stapler spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej, servis a pronájem manipulační techniky. Zajišťujeme dodávky vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, paletových vozíků a jiné manipulační techniky včetně příslušenství a náhradních dílů. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.