• Detail firmy

Miroslav Veselý

Základní popis

Projekční a architektonická kancelář a kolektiv spolupracujících odborníků. Máme zkušenosti z praxe provádění staveb RD, Komerce. K projekční činnosti využíváme moderní systémy projektování. Zdarma vizualizace ve 3D náhledu. Stavíme dřevostavby.

Adresa

SNP 1350
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70861366

Výrobky, činnosti

S-PRIME ateliér VESELÝ

stavební projektant, vyřízení stavebního povolení, průkaz energetické náročnosti, návrhy domů a interiérů.

Kontaktní údaje

E-mail: vesely@sprime.cz
WWW: www.sprime.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Veselý - Majitel

Mobil: +420 732 343 098
E-mail: vesely@sprime.cz
Další firmy v oboru

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.