• Detail firmy

Miroslav Tušinovský

Základní popis

Realizace antikorozní a protipožární ochrany, za pomoci technologie tryskání, žárového stříkaní a nástřiků. Prodej techniky MEC.

Adresa

A. Dvořáka 715
742 13 Studénka

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88360342

Výrobky, činnosti

Povrchová úprava kovů

Aplikace nátěrů a nástřiků Tryskání Žárové stříkání

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 839 175
E-mail: info@metalprotection.cz
WWW: www.metalprotection.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Tušinovský - Generální ředitel

Telefon: 731 884 535
E-mail: info@metalprotection.cz
Další firmy v oboru

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.