• Detail firmy

Miroslav Trávníček

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realit, stavebnictví, financování nemovitostí, a školící činnost.

Adresa

Blažkova 22
638 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65335139

Výrobky, činnosti

Realitní činnost

Nabízíme Vám kompletní servis v oblasti realizace vašeho bydlení, a to od zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru, vyhledání stavební parcely, výběr vhodného projektu, zajištění stavebního povolení až po samotnou realizaci stavby na klíč.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 805 749
E-mail: info@rdreality.cz
WWW: www.rdreality.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Trávníček - Manažer projektu

Mobil: +420 777 805 749
E-mail: info@rdreality.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.