• Detail firmy

Miroslav Toman

Základní popis

Manžetové knoflíčky.

Adresa

Hálkova 132
339 01 Klatovy V

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73686107
DIČ:  CZ7512201983

Výrobky, činnosti

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky z naší kolekce Luxury Cufflinks jsou pánským šperkem. Vyberte si z pestré nabídky na www stránkách. Fraková košile s frakovými knoflíčky na ples? To umíme zařídit. Hledáte hedvábné kravaty? Užijte si luxusu.

Kontaktní osoba

Miroslav Toman - Majitel

Mobil: +420 605 736 687
E-mail: eshop@luxusni-manzetove-knoflicky.cz
Další firmy v oboru

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

DÁREČKOV PLZEŇ.cz - JIŘÍ VILÉM

Nabízíme prodej dárkových košíků a kazet, kávy, čaje, vína, čokolády, polštářů, plyšových hraček, hrnečků, her pro dospělé a mnoho dalších originálních dárků. Zajišťujeme balící službu.

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.