• Detail firmy

Miroslav Szabó

Základní popis

Lakování automobilů a motocyklů,nastříkáme vozy do velikosti dodávky,oprava vozu po nehodě,vyřízení pojistné události.Leštění vozů a světlometů.Prodej lakýrnického materiálu.Máme lakovací(stříkací) box.Nalakování tuningových doplňků.Stříkání alu kol.

Adresa

Skalková 5217
430 04 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88830560
DIČ:  CZ8505012670

Výrobky, činnosti

Lakování automobilů a motocyklů.

Kontaktní údaje

E-mail: auteco@email.cz
WWW: auteco-lakovna.webnode.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Szabó - Majitel

Mobil: +420 725 011 099
E-mail: auteco@email.cz
Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.