• Detail firmy

Miroslav Šulc

Základní popis

Vítejte na našich stránkách, jsme firma, která se zabývá výrobou dřevostaveb, saun, altánů, pergol, masivního nábytku, dveří a schodišť z masivního dřeva. Mezi naše další aktivity patří tvorba projektové dokumentace od chat po rodinné domy.

Adresa

Kralice 43
285 04 Kralice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76103731
DIČ:  CZ8702160995

Výrobky, činnosti

Truhlářství.

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstvisulc@gmail.com
WWW: www.truhlarstvi-sulc.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šulc - Majitel

Mobil: +420 773 909 798
E-mail: truhlarstvisulc@gmail.com
Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.