• Detail firmy

Miroslav Špalek - STZ Choltice

Adresa

Pardubická 18
533 61 Choltice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68467761

Výrobky, činnosti

Zařízení na sítotisk

výroba a prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 973 120
Fax: +420 466 973 120
E-mail: stz@wo.cz
WWW: www.antee.cz/sitotisk

Kontaktní osoba

Miroslav Špalek - Jednatel

Mobil: +420 722 900 778
Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

CENTRUM SERVIS s.r.o.

Obchodní firma pro sítotisk a tampoprintový tisk, která se zabývá prodejem barev pro sítotisk, tampoprintovú tisk, textilní a digitální tisk. Zajišťujeme výrobu sítotiskových šablon, organizujeme školení a semináře v oblasti sítotisku, tampotlače, chemie a potřebné techniky. Nabízíme servis a profesionální poradenství a také realizujeme prodej tiskařské techniky a zařízení.