• Detail firmy

Miroslav Sladkovský

Základní popis

Nabízíme revize plynových zařízení, tlakových nádob a kotelen, školení i zkoušky topičů a vypracování znaleckých i soudních posudků.

Adresa

xxx
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12587273
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize

Nabízíme revize plynových zařízení, tlakových nádob a kotelen, školení i zkoušky topičů a vypracování znaleckých i soudních posudků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 386 003
Mobil: +420 602 643 634
E-mail: teplo.znalci@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Sladkovský - Majitel

Mobil: +420 602 386 003

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.